Producenci
O producencie

Hofseth BioCare ASA - producent oleju z łososia BRILLIANT

Hofseth BioCare ASA to norweska firma biotechnologiczna, która oferuje wysokiej jakości składniki i gotowe produkty dla ludzi i zwierząt. Firma opiera się na podstawowych wartościach zrównoważonego rozwoju, identyfikowalności i optymalnego wykorzystania zasobów naturalnych.

Dzięki innowacyjnej technologii hydrolizy, Hofseth BioCare jest w stanie zachować jakość oleju z łososia, białek i wapnia, przygotowanych ze świeżych kawałków łososia. Celem Hofseth BioCare jest przyczynienie się do efektywnego wykorzystania zasobów morskich i dostarczanie wysokiej jakości produktów dla składników i gotowych produktów konsumenckich na rynku żywieniowym.

Hofseth BioCare ASA posiada certyfikat Friend of the Sea. Jest to to założony i zarządzany przez ekologów, wiodący na świecie system certyfikacji zrównoważonego rybołówstwa i zrównoważonej akwakultury. To jedyny program, który tym samym logotypem promuje zarówno dzikie, jak i hodowlane owoce morza pozyskiwane w zrównoważony sposób, z poszanowaniem dla środowiska morskiego.

Nasz łosoś atlantycki pozyskiwany jest z hodowli ryb znajdujących się w lodowatych fiordach na zachodnim wybrzeżu Norwegii. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl